top of page
Image by Gerrit Vermeulen
Верх кампанії

UTILYSUITE

Іноваційний сервіс автоматизації діяльності 
енергопостачальних компаній

Сервіс допоможе спростити розрахунок, збільшить ефективність роботи персоналу та якість послуг енергопостачальної компанії

Сучасний білінг в хмарі Microsoft Azure

UtilySuite — це єдине інформаційне середовище з базою споживачів, тарифів, рахунків, споживання та первинних документів.

main.png
  • Облік договірних даних 

Облік споживачів: реквізити контрагентів, точки обліку, правила ціноутворення, графік оплат. 

 

  • Облік споживання 

Дані про споживання: заявка, уточнення та коригування протягом періоду, імпорт фактичного погодинного споживання тощо.

 

  • Розрахунок та тарифікація 

Автоматизовані функції: формування рахунків за споживання та розподіл, контроль графіків оплат, створення актів, можливість тарифікації по нестандартним формулам. 

 

  • Інтеграція 

Обмін даними: імпорт даних про споживання та оплати, обробка банківських виписок, експорт реєстру податкових накладних, інтеграція карточки споживача з іншими сервісами. 

 

  • Кабінет споживача

Персональний кабінет споживача: отримання рахунків та актів, контроль сальдо розрахунків, замовлення та коригування споживання, реєстрація та оперативна обробка звернень. 

 

  • Розрахунок податків

Податковий та фінансовий облік, розрахунок штрафних санкцій. 

Білінг

Чому це може бути цікаво Вам, постачальнику електроенергії?

Оптимізовуйте бізнес-процеси: скоротіть кількість бухгалтерів та аккаунт-менеджерів, збільшіть ефективність персоналу, пришвидшіть розрахунки та знижуйте кількість помилок.

Запропонуйте новий рівень послуг: зручний та функціональний кабінет споживача допомагає швидко інформувати та вирішувати питання клієнтів.

Збільшуйте прибуток: розходи на співробітників нижчі, ефективність вища, надійний та зручний сервіс утримує страих клієнтів та приваблює нових.

Чому UtilySuite, а не 1С, Excel?

Врахована галузева специфіка

Ми врахували вимоги енергопостачальників та законодавства України, пропонуємо новий рівень інформаційної системи, де все вже продумано і Вам не потрібно нічого вигадувати. Очевидно, що для кількох клієнтів Вам вистачить кваліфікованого бухгалтера та 1С, тоді як для більшої кількості вже потрібні інші підходи, щоб не відстати від конкурентів.

Легко почати 

З UtilySuite не потрібно встановлювати та налаштовувати складне програмне забезпечення, організовувати власний обчислювальний центр та наймати і навчати технічний персонал. Для початку роботи достатньо сучасного браузера та короткого інструктажу.  

Надійність

Працездатність сервісу — 96% в робочий час. Безпека, відмовостійкість забезпечена хмарою Microsoft Azure, фізичний датацентр знаходиться в Нідерландах. 

Інтеграція 

З'єднуйте з ERP, CRM, BI, системами документообігу наявними засобами інтеграції.

Безпека ваших даних

Ми підписуємо NDA, починаючи з назви компанії та закінчуючи всіма даними в системі.
Саме тому ми не показуємо логотипи наших клієнтів на своєму сайті.
Сам сервіс побудований таким чином, щоб розробники не мали прямого доступу до ваших даних.  

Переваги

Про розробника

 

«Екстракод» — національний розробник програмного забезпечення повного циклу. Спрощуємо роботу трьом тисячам працівників компаній енергетичної галузі України, у тому числі обленерго, постачальникам універсальної послуги, комерційним постачальникам тощо. Партнер Microsoft в галузі розробки програмного забезпечення та просування хмарних сервісів Azure. 

Ми 15 років на ринку автоматизації постачання електроенергії , тому добре обізнані та маємо міцну галузеву експертизу. Всі ці роки наші рішення обслуговували понад 3 млн. побутових споживачів та понад сотню тисяч юридичних. 

 

Вважаємо, що продукти в сфері digital швидко помирають, якщо їх не покращувати. Тому щомісяця ми оновлюємо, покращуємо та додаємо нові функції в сервіси UtilySuite. 

bottom of page